UAB GAMTOVAIZDIS jau savo pavadinimu išreiškia Bendrovės požiūrį į gamtą. Žmogaus būtis ir visuomenės gerovė neatsiejama nuo to, kaip egsimės mus supančioje aplinkoje! Siekiame ugdyti atsakingą požiūrį ir elgesį su gamta.

Statybinės atliekos ir šiukšlės – dažnas rezultatas, likęs po statybos, remonto ar renovacijos darbų. Mes galime Jums padėti pamiršti šį rūpestį. Bendrovei priklausančiu spec. autotransportu išvežame statybines atliekas ir šiukšles į specialiai joms skirtus sąvartynus, statybinių atliekų saugojimo ir perdirbimo aikšteles. Sąvartynuose šiukšlės yra rūšiuojamos, perdirbamos – taip saugoma gamta, kuri išliks mūsų ateinančioms kartoms.

Statybinių atliekų išvežimas vykdomas Vilniaus mieste, rajone, taip pat 50 km. spinduliu aplink sostinę.
Tai – betono, plytų, mineralinės, akmens ir stiklo vatos, gipsokartono, sukietėjusių statybinių mišinių, dažų, lakų, čerpių, keramikos ir grindų dangos atliekos ir t.t. Išvežame utilizavimui ir medžiagos, kurios yra toksiškos, kenksmingos aplinkai ir užima daug vietos.

Statybinių atliekų išvežimas gali būti vienkartinis arba vykdomas reguliariai, sudarius sutartį tuo suinteresuotoms šalims. Statybinių atliekų konteineriai gali būti išvežiami pagal kliento poreikį – periodiškai, sudarius išankstinį grafiką, arba informuojant apie susidariusį poreikį gabenimo paslaugoms. Tai gali būti nuo kelių kartų per dieną iki karto per mėnesį. Taip pat teikiame vienkartines paslaugas.

Bendrovė turi įvarios talpos specialiosios paskirties automobilių bei konteinerių parką, skirtą išvežti statybines ir pramonines šiukšles. Tiek pavieniai gyventojai, tiek daugiabučių namų bendrijos, tiek statybų bendrovės gali rinktis jiems tinkamiausio dydžio konteinerius. Savo reikmėms galite rinktis iš 6, 7, 8, 10, 22 ir 32 m3 talpos. Jei statybinių atliekų yra nedaug, bendrovė gali pristatyti 1 m3 talpos didmaišius.

Bendrovėje dirba profesionalūs, ilgametę patirtį turintys vežėjai. Jie ne tik pristatys konteinerius laiku, bet ir patars, kaip sutaupyti rūšiuojant statybines atliekas, atsakys į rūpimus klausimus;

Teikiame ES standartus atitinkančias paslaugas ir skatiname statybos rinkos dalyvius prisidėti prie šiuos standartus atitinkančio statybų bei griovimo atliekų tvarkymo – saugaus utilizavimo ar perdirbimo.