UAB GAMTOVAIZDIS veiklos pagrindas – aplinkotvarkos projektavimas ir įrengimas. Kiekvienas klientas – išskirtinis, tad norint užsakovo pageidavimus atlikti profesionaliai, be klaidų, visų pirma būtina labai kruopščiai susiplanuoti norimus želdynų plotus, takelius ir keliukus, sporto ir vaikų žaidimo aikšteles. Būtina numatyti vejos plotus ir vietas, skirtas įvairiems dekoratyviniams augalams, medžiams, krūmams.

Aplinkos projektas – bendras kūrybinis procesas, kuriame dalyvaujate Jūs ir mūsų specialistai.  Dizainerio ir užsakovo fantazijos dėka, daugelio įmanomų projektų apsvarstymo procese gimsta vizija.

Norint gražaus, vešlia, nesudėtingai prižiūrima veja „papuošto“ kiemo, būtina kruopščiai išlyginti sklypo žemės paviršių, atlikti planiravimo darbus. Žolynų tarpusavio derinimas ir jų augimviečių numatymas taip pat yra kruopštus ir atsakomybės reikalaujantis procesas.

Įmonės specialistai gali patarti pasirenkant tinkamus augalų tipus, suderinti tarpusavyje jų aukščius. Jei Jūsų aplinkoje planuojami visžaliai žolynai, būtina įvertinti ir tai, kaip jie atrodys šaltuoju metų laiku. Jei norima planuoti gėlynus, reikia įvertinti savo galimybes gėlynus tinkamai prižiūrėti.

Mūsų specialistai padės Jums rasti optimaliausią ir labiausiai atitinkantį Jūsų lūkesčius landšafto sprendimą ir paruoš sklypo apželdinimo projektą. Tuomet bus pasiektas maksimalus rezultatas, ilgus metus džiuginsiantis Jus bei Jūsų draugus ir artimuosius.