Gamtovaizdis UAB. Gerbūvis, aplinkotvarka, medinės konstrukcijos, stoginė, suoliukas, lieptas, tiltas, mažoji architektūra, montavimas, gamyba, Krekenava, projektasMatyt, taip jau gamtoje surėdyta, – visus be išimties traukia į jos prieglobstį: ežero ar upės pakrantė, parkas, miškas ar pelkė – puiki poilsio ir jėgų atgavimo vieta.

Poilsiautojų patogumui ir saugiam laiko praleidimui galima nutiesti keliuką į šlaito viršuje esančią stebyklą ar poilsinę aikštelę.

Poilsis prie vandens tikrai įdomesnis, jeigu pakrantėje bus įrengtas tiltelis, valčių prieplauka, bokštelis šokinėti į vandenį.

Įsirengus ežero pakrantėje pirtelę su poline konstrukcija, ją galima apjuosti tiltu-terasa. Ant liepto patogu meškerioti ar vakare ramiai stebėti saulėlydį. Galų gale, mediniu liepteliu galima papuošti pakrantę.

Idėjų įvairovė – Jūsų fantazijos reikalas, architektai taipogi jų turi. Mūsų reikalas – kuo kokybiškiau jas įgyvendinti. Kviečiame peržiūrėti keletą mūsų vykdytų gerbūvio įrengimo darbų šio tinklapio Galerijose »

Skambinkite, teiraukitės, aptarsime, sutarsime.