Gamtovaizdis UAB. Gerbūvis, aplinkotvarka, medinis, stalas, suoliukas, mažoji architektūra, montavimas, gamyba, konstrukcija, projektasMechanizuotas vejos šienavimas, šieno surinkimas, smulkinimas ir išvežimas sudarius sutartį gali būti vykdomas pavasario-vasaros-rudens sezono metu nuolatinai arba pagal pareikalavimą. Šienaujame vejas, didesnius pievų plotus, susmulkiname nupjautą žolę mulčeriu.

Pavasariui atėjus deginti nenušienautą pievą su sudžiūvusia žole, – nusikaltimas! Mes siūlome vasaros pabaigoje arba rudenį nupjauti Jūsų pievą, nesvarbu, ar ji buvo nuolatos prižiūrima ar ne. Nupjautą žolę galima susidžiovintį į šieną, jei pievelės plotas didesnis, arba tiesiog susmulkinti ir naudoti sodo-daržo reikmėms ar aplinkotvarkos tikslais.

Pievų šienavimas profesionalia technika yra kur kas efektyvesnis būdas sutvarkyti šieną ar žolę, nei atlikti tai rankiniu būdu – dalgiu ir grėbliu. Ypač, jei pieva yra didesnė, nei 50 arų. Naudojame paprastas ir rotacines šienavimo mašinas, jei pageidaujate šieną pasilikti.

Jei šienas nėra reikalingas, ir reikia tik sutvarkyti pievą, rekomenduojame žolę pjauti specialiu mulčeriu. Mulčių galima surinkti ir juo padengti braškių lysves, plotelius aplink medžius, krūmus, kad tose vietose neaugtų žolė. Tai natūralus būdas prižiūrėti savo augalus ir paruošti juos žiemojimui.

Pievas šienaujame profesionalia pjovimui skirta technika ir mulčeriu. Darbus atlieka kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį.

Garantuojame – Jūsų pieva bus nušienauta nepriekaištingai.