Visų aplinkos tvarkymo darbų finalinis etapas yra aplinkos apželdinimas, kuris parodo Jūsų sklypo grožį, išskirtinumą. Apželdinimas yra viena iš pamatinių mūsų įmonės veiklos sričių. Ilgalaikė įmonės patirtis,  kvalifikuoti savo srities specialistai atlieka darbą preciziškai,  atsižvelgdami į kiekvieno užsakovo poreikius bei pageidavimus.

Klientui būtinai pasiūlome optimaliausius mūsų manymu sprendimus, aišku atsižvelgiant į kiekvieno Jūsų galimybes.
Vieniems labiau priimtina savo kieme matyti išpuoselėtą vešlią veją, kiti savo sklypą nori papuošti dideliais gėlynais, alpinariumais.

Klientams pageidaujant atliekame vejos aeravimą, skarifikavimą. Aeruojant, dirvožemyje padaromos durtinės duobutės – tai atliekama norint, kad veja gautų daugiau deguonies, vandens, trąšų ir mikro elementų, reikalingų kokybiškam vejos augimui.

Skarifikuojant pašalinamas vejos veltinis, samanos, senos šaknys, kitos organines šiukšlės, supjaustomi kupstai – visa tai tam, kad veja gautų daugiau oro.

Per savo veiklos laikotarpį sukaupėme pakankamai žinių apželdinimo srityje, sėkmingai įvykdėme daug projektų Vilniuje, ir kituose Lietuvos vietovėse. Tikime, kad mūsų apželdinimo idėjos padės Jums apsispręsti, kaip turi atrodyti Jūsų sodas, privatus sklypas mieste, užmiestyje ar kaimo sodyboje.