Gamtovaizdis UAB. Gerbūvis, namai, veja, žolė, akmeninis grindinys, betoninis, betono, trinkelės, akmens, takas, apželdinimas, vejos įrengimas, aplinkotvarka, alpinariumas, kiemas, projektasUAB GAMTOVAIZDIS kompleksiškai darbus vykdanti bendrovė. Lietuvoje privačių sklypų, teritorijų savininkai ir valdytojai dažnai pageidauja įrengti akmenimis grįstus kiemus, aikštes, parkų keliukus, takelius.

Ilgaamžiškumas, universalumas, ekologiškumas, daugybės spalvų pasirinkimas ir puikus estetinis vaizdas, – tokiais privalumais pasižymi akmens grindiniai. Natūraliais akmenimis galima kloti ne tik grindinius ir aikšteles, jie gali būti pritaikyti fasadų, lauko židinių, gėlynų, tvorų, įvairių architektūrinių sodo elementų apdailai.Tokiu būdu išlaikomas architektūrinis vientisumas, estetinis vaizdas išlaiko stiliaus savitumą.

Labiausiai paplitusios akmenų grindinių rūšys Lietuvoje – granito ir lauko akmens grindiniai. Granitas dėl savo natūralių prigimtinių sąvybių atsparumu gamtos veiksniams nė kiek nenusileidžia kitų mineralinių medžiagų dangai. Patirtis leidžia teigti, kad granito grindinys pateisina visus lūkesčius ir tarnauja ilgus metus. Šios medžiagos spalvinė gama yra labai plati, tad panaudodami jį labai praturtiname savo gerbūvio estetinį grožį.
Lauko akmens faktūra – labai skirtinga, todėl stengiamasi panaudoti kiekvieną, pagal jo savybes, geriausiai tinkantį. Svarbu ne tik akmens spalva, forma, bet ir jo atitikimas eksploatuoti konkrečiomis sąlygomis.

UAB GAMTOVAIZDIS specialistai  atlieka visus akmens grindinio įrengimo darbus: vykdo akmenų dangos pagrindo paruošimą, formuoja akmens dangos kraštus, formuoja reljefą, kloja patį grindinį bei teikia jo priežiūros paslaugas po objekto pridavimo eksploatacijai.
Naudodami natūralius lietuviškus lauko akmenis formuojame Jūsų sklypo landšaftą. Keisdami reljefą įrengiame ne tik akmens grindinį, bet ir laiptus, atramines sieneles, tvoras, alpinariumus.

Akmens grindiniai dėl ypatingo atsparumo atmosferos ir išoriniam mechaniniam poveikiui nuo seno naudojami ne tik kiemams, bet ir gatvėms bei šaligatviams grįsti. Tokie grindiniai nesuskyla, nesuirsta ir nenublunka, šių gaminių senose istorinėse vietose iki mūsų laikų yra išlikę be galo daug.